AnadoluMt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluMt2

AnadoluMt2 Resmi Olmayan Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» çalişan likler
AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 5:55 pm tarafından HerqeLe

» Server Kapalı mı?
AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) EmptyPerş. Tem. 22, 2010 12:41 pm tarafından BLuR

» AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla)
AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 11:15 pm tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
Admin
AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Vote_lcapAnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Voting_barAnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Vote_rcap 
BLuR
AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Vote_lcapAnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Voting_barAnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Vote_rcap 
HerqeLe
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla)

YazarMesaj
Admin
Admin

AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) Empty
MesajKonu: AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla)   AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla) EmptyÇarş. Şub. 10, 2010 11:15 pm

Merhaba Ben [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Site Admini Hayaletim Hepinize İyi Günler Ve Konumuza Geçelim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Anadolu Mt2 Böyle İşte Süper İnanın Size Osmanlı (mavi Bayrak )İmparatorluk olmanızı tercih ederim npcler vardır güsel bir pvp server 75mb ama degecek yemin ederimki size asker at nasıl alırsınız ilk göreve tıklayın türkçe saten sizi oyundan atar girdiginizde 32 lvl ve bir asker atınız olur herkese tavsiye edeyorum süper bir oyun skilleri Skilleri aç diyen adamdan p veya g yapa bilirsiniz sizin kararınızdır ama ben p yapmanızı tercih ederim yanma ihtimali var ama item istemiyor tavsiyem6 kadar basın itemi sonra kutsama alıp basın benc tercihim bu saç sakal bıyık vardır inanmayanlar için rewsim var iyi bakın adamın kulagında küper affraid var bide sadece sura ve savaşçılarda vardır bu özellikler

Uyarı:İndimesi 1.1mbdır vewinrarın içindeki pach dosyasını metin2turkey klasörüne atın ve AnadoluMt2yide Metin2nin giriş yaptıgınız yere atın Uyarmadı demeyin Kayıt Yapamayanlar İçin [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] site adminine sorarak adminde fazla üyelik varsa verebilir iyi günler
AnadoluMt2nin sitesi degişiyor o yüzden forum sitesine bi göz atmanızı Dilerim

AnadoluMt2 Sitesi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AnadoluMt2 Üye Ol : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndir : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://anadolumt2.hareketforum.net

AnadoluMt2 (Hayalet Farkıyla)
1 sayfadaki 1 sayfası